Informační portál Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR z.s.

PC kurzy na Smíchově v září a říjnu 2015

| autor: Evžena Janovská


zpět

 

Chcete se naučit pracovat s počítačem? Pokud ano, smíchovská pobočka městské knihovny v Praze pro vás připravila kurzy na PC. Kurzy se konají v září a říjnu 2015 vždy od 14:00 do 15:30.
 
Co vás na kurzech čeká?
 
Ve středu 23. září se koná kurz na PC pro pokročilé, tedy pro ty, kteří již PC používají a potřebují se na něco zeptat, v něčem se zdokonalit. Pokud jste při práci na PC úplní nováčci, přijďte na 30. září na kurz pro začátečníky.
Pokud se chcete projít zajímavými zahraničními budovami z pohodlí počítačové učebny, přijďte ve středu 7. října do smíchovské pobočky městské knihovny. Podmínkou je zvládat základy práce s počítačem i s internetem. Nevíte-li, jak si založit e-mail a jak s ním pracovat, přijďte na kurz na PC ve středu 14. října. Naučíte se založit si e-mailovou schránku na Seznam.cz a seznámíte se se základy práce s elektronickou schránkou. Pokud jste zkušení uživatelé PC a chcete se naučit zajímavosti, přijďte 21. října na kurz, na kterém budete seznámeni se změnami, kterými během léta prošly oblíbené mapy.
Jak se přihlásit na kurzy?
Na každý kurz je třeba se přihlásit zvlášť na telefonní číslo 222 315 600. Je třeba se hlásit pouze na lekce, které odpovídají vaším počítačovým dovednostem. Nelze se hlásit zároveň mezi začátečníky i pokročilé. Kurzy jsou zdarma, pouze je třeba mít platný čtenářský průkaz městské knihovny.
Zdroj:
http://www.mlp.cz/cz/akce/?rok=2015&mesic=9&kalendar=0
 

Vloženo 31. 8 2015

© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.