Informační portál Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR z.s.

Hlíva ústřičná a rakytníkový olejzpět

Hlíva s rakytníkovým olejem jsou dva silní bojovníci se širokým arzenálem zbraní pro zlepšení zdraví, dodání vitality a životní energie.

Hlíva ústřičná je dřevokazná houba, která přijímá ze zelených organizmů (stromů) mnoho látek, které jsou důležité nejen  pro její život, ale jsou velice cenné pro i člověka. Tyto látky jsou v takovém množství a poměru, který je nanejvýš vhodný pro lidský organismus.

Hlíva obashuje např beta glukan, který schopnost aktivovat buňky imunitního systému od makrofágů až po lymfocyty. Makrofágy průběžně odstraňují z cév usazeniny. Vláknina, kterou hlíva také obsahuje napomáhá uvolňovat z těla usazené škodliviny. Chitin a chitosan zase brzdí  vstřebávání cholesterolu a urychlují metabolizmus. Hlíva obsahuje také mnoho vitamínů, proteinů, sterolů a některé mastné kyseliny a stopové prvky. Látky z hlívy ústřičné pomáhají bojovat proti ateroskleróze, protože chrání cevní stěnu před kornatěním.

Rakytníkový olej je nejvzácnější látkou, který se získává z plodů léčivé a velmi vzácné rostliny Rakytníku rašetlákového. Tento olej je koncentrátem velkého množství vitamínů a biologicky aktivních látek. Obsahuje vitamín A, dokonce mnohonásobně více než mrkev, vitamín E- vitamín mládí, který pomáhá regenerovat poškozenou kůži a sliznice. Další složkou rakytníku jsou i nenasycené mastné kyseliny OMEGA 3,6,7 a 9, které jsou výborným pomocníkem při kardiovaskulárních onemocněních.

 Tento produkt naleznete v lékárnách.

 

Zdroj:

Televizní Magazín (12.listopad 2011)

© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.