Informační portál Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR z.s.
Shrnutí Rozchodíme CIVILKY 2014

V roce 2014 začalo SPCCH v ČR, z.s. realizovat projekt s názvem Rozchodíme CIVILKY. Do projektu se zapojilo 26 organizací a skupin SPCCH. 732 členů a příznivců SPCCH nachodilo celkem na podporu tohoto projektu 26 214 kilometrů (tj. 11x jsme obešli hranice České republiky).

Akci Rozchodíme civilky podpořil také herec Studia Y, Pavel Nový

Naší akci Rozchodíme civilky podporují také známé osobnosti, jednou z nich je Pavel Nový, herec Studia Y.

Máme spoustu dalších nachozených kilometrů

O další nachozené kilometry se postarali členové SPCCH z Havířova, Ostravy, Prahy 13, Prahy 21, Trutnova, Prostějova, Prahy 5 a Třeště.

Příspěvek pražské skupiny Nový začátek do akce Rozchodíme civilky

Dalšími nachozenými kilometry do celorepublikové akce Rozchodíme civilky přispěla skupina Nový začátek. 7 členů této skupiny ušlo 2.8 2014 v Praze na Vítkově celkem 14 km.

Rozchodíme civilky s Martinem Jakšem

Projektu Rozchodíme civilky, který jsme v tomto roce zahájili a s jeho realizací budeme pokračovat i v letech 2015 a 2016, fandí Martin Jakš, bronzový medailista ZOH Vancouver, mistr světa do 23 let pro rok 2008:

Rozchoďme to se ZO kardio Svitavy

Náš celorepublikový projekt Rozchodíme CIVILKY je obohacen o další nachozené kilometry. Vděčí za to ZO kardio Svitavy, která chce přispět svými nachozenými kilometry.

Výlet na Lipnici a další nachozené kilometry

O další nachozené kilometry v rámci akce Rozchodíme civilky se postarali členové komunitního centra Pelhřimov.

Další kilometry v rámci akce Rozchodíme civiliky

Členové ZO SPCCH Dvůr Králové nachodili pro nás další kilometry.

Školení nordic walking v Havířově

O přínosu nordic walking pro naše zdraví není pochyb.

Další účastníci akce Rozchoďme to

Do celorepublikové akce“ Rozchoďme to“ se zapojili další účastníci.

Nordic walking nejen pro dospělé

Nordic walking je pro každého, nejen pro dospělé, ale i pro děti. Akce Rozchoďme civilky ukazuje, že nordic walking je pro každého, kdo má rád pohyb.

Rozchoďte to společně s námi a nachoďte co nejvíce kilometrů pro zdraví!

První kroky pro zdraví (365 km) nachodilo 43 členů základní organizace SPCCH Třebíč 22.4.2014 ve Slavicích.

Prvních 365 km pro zdraví

Prvních 365 km pro zdraví nachodilo 43 členů ZO Třebíč ve Slavicích.

Nordic walking pro naše členy

Do celorepublikové akce Nordic walking se mohou všichni členové základních organizací a klubů SPCCH přihlásit zdarma....

O Nordic walking SPCCH 2014 - 2016

V roce 2014 se Centrum služeb SPCCH rozhodlo uspořádat celorepublikovou akci zaměřenou na chůzi s holemi Nordic Walking neboli na severskou chůzi. V tomto roce bychom rádi rozšířili tuto pohybovou aktivitu nejen mezi osoby s civilizačním onemocněním a seniory, ale také mezi širokou veřejnost.

Přihlášení pro veřejnost

Pojďte s námi proti civilizačním chorobám a zapojte se tak do celorepublikové akce Svazu postižených civilizačními chorobami Nachoďte společně se členy SPCCH co nejvíce kilometrů nejen pro Vaše zdraví.

Prodej holí Nordic walking

V Centru služeb SPCCH na Karlínském náměstí můžete zakoupit hole Nordic Walking za nižší ceny než v běžných obchodech.

Cestování do pralesa

Prales je zázrak,který se děje bez našeho přičinění. Žije sám sebou a díky tomu je neskonale zajímavější, složitější a zdravější než všechny lesy v okolí. Je divoký a nespoutaný. Ze starých pařezů rostou mladé stromky a smrky dosahují výšky až 50 m. Zároveň je muzeem přírodních bizarností. Kmeny jsou všelijak pokroucené, kořeny propletené a kůra stromů vrásčitá a plná podivných útvarů. Všude je spoustu vývratů a tlejících stromů, které občas při pádu prolomí ohradu. Široké rozestupy starých buků přecházejí v neprostupné mlází a paloučky s bílými sedmikvítky střídají pole lopuchů. Celá ta „kalamita“ ale spolu s myriádami drobných živočichů, ptáků, netopýrů, veverek a dravců tvoří jedinečný vyvážený celek.


© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.