Informační portál Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR z.s.
Kolik kostek cukru skrývají slazené nápoje?

Slazené nápoje v sobě skrývají velké množství cukru, který není vidět. A právě toto množství cukru se stává jednou z brzd při hubnutí.

Fastfoody – nebezpečí pro naše zdraví i štíhlou linii

Fastfood znamená v překladu rychlé jídlo. Jednu z prvních definic fastfoodů, která pochází z roku 1951, můžeme najít ve slovníku Merriam-Webster. Zde je fastfood definován jako provozovna nabízející rychle dostupné pokrmy s malým důrazem na kvalitu. Jídla z fastfoodů mají lákavý vzhled a chuť, mají však také vlastnosti, které negativně ovlivňují naši štíhlou linii i naše zdraví.

Pečivo a hubnutí

Pečivo nemusí být překážkou při hubnutí, jak tvrdí mnohé klasické diety. Není pečivo jako pečivo.

Ananas – spalovač tuků

Ananas je nejen známé chutné tropické ovoce, pomáhá také při hubnutí. Je součástí mnoha potravinových doplňků na hubnutí.

Zhubněte zrychlením metabolismu

Máte pocit, že přibíráte i po vodě? Není třeba se nad tím trápit, metabolismus můžete zrychlit a tím nastartovat správné hubnutí.

Hubnutí není v jednorázových dietách

Jednorázové, módní diety slibující rychlé hubnutí můžeme najít v různých časopisech. Mnohým lidem, kteří bojují s nadbytečnými kily, připadá tato nabídka lákavá a hned sáhnou po jedné z módních diet. A dočkají se nepříjemného překvapení.

Žij zdravě

Žij zdravě - internetový portál

Vybraná jídla, které jsou pro nás kalorickými bombami

Přesto, že vypadají nevinně, jsou tyto jídla velmi tučná a při redukční dietě rozhodně nevhodná.

Podzimní detoxikace těla

Detoxikace je vícedenní očistná kúra, kterou je dobré provádět vždy začátkem jara a během podzimu, kdy se pijí pouze zeleninové vývary a šťávy. Nebo 2–3denní s přidáním rýže, ovocných čistých šťáv, zeleninových polévek. Potom jsou to dlouhodobější detoxikační programy, kdy dochází k vyloučení všech nevhodných potravin (smažená jídla, bílá mouka, cukr…) a zařazení těch více zásaditých, jako je kořenová zelenina, řepa, zeleninové šťávy. V průběhu kúry se snažíme posílit oslabené orgány pitím vhodných bylinných čajů," říká odbornice. „Na detoxikaci je potřeba se psychicky připravit, zařadit dlouhé procházky, čisticí koupele, přidat masáže či dechová cvičení. Jedině tak můžeme pojmout čištění jako celek a docílit tak fyzického i psychického efektu.

Hypothyreosa

Hubnutí při nefunkční štítné žláze ………………………………………….


© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.