Informační portál Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR z.s.
Seminář o opatrovnictví

Uskuteční se 11. září v Liberci, je určen pracovníkům obcí, ústavů, charit a dalším zájemcům o tuto problematiku.

Práce pro zájemce o stabiIní práci z řad zdravotně postižených osob!

Sháníme zájemce o stabiIní práci z řad zdravotně postižených osob!

Rekvalifikační kurz - LEKTOR

Pořádá v Ústí nad Labem Sociální agentura. Sociální agentura pořádá rekvalifikační kurz Lektor (akreditace MŠMT – 102 výukových hodin). Kurz bude probíhat od 6. 9. 2012 do 3. 11. 2012 v Ústí nad Labem.

Víkendový kurz tlumočení

Česká komora tlumočníků znakového jazyka pořádá intenzivní víkendový kury tlumočení ve zdravotnictví

Základy hiporehabilitace v praxi 2

Seminář pořádaný sdružením Piafa ve Vyškově je určen pro zájemce z oblasti jezdectví, sociální péče, zdravotnictví, školství i začínající provozovatele hiporehabilitace.

Kurzy vaření vhodné pro celiatiky, diabetiky, alergiky na laktózu a jiné alergeny

Zúčastněte se soutěže s úplně jinou školou vaření CookFriend, která pořádá kurzy vhodné pro celiatiky, diabetiky, alergiky na laktózu a jiné alergeny, a vyhrajte libovolný kurz vaření v hodnotě 2 350 Kč! Objevte zdravé vaření plné barev, vůní a nečekaných chuťových dimenzí. Škola vaření CookFriend přichází na trh se zcela ojedinělým konceptem, kterým jsou bezmasé kurzy vaření.

Dvoudenní seminář o facilitované komunikaci

Chcete se stát facilitátory a naučit se používat tento typ alternativní komunikace? Chcete se naučit touto formou komunikovat třeba se svým dítětem, klientem apod. a lépe mu tak porozumět ?

Semináře České komory tlumočníků znakového jazyka

Techniky mluveného projevu pro tlumočníky a Popis v českém znakovém jazyce - praktická cvičení.

Seminář- Život pacienta IBD se stomií

Jak se žije člověku se stomií přiblíží předsedkyně Klubu stomiků Ing. Marie Ředinová. Součástí semináře budou i praktické ukázky stomických pomůcek a příběhy z každodeního života pacientů se stomií

Ájurvédské recepty pro zdraví-vaření pro jednotlivce i skupiny

Tato medicína je uznána Světovou zdravotnickou organizací za účinný medicínský systém. Na základě vašich požadavků sestavíme program základů vaření, kdy si pod vedením naučíte zdravě a hlavně rychle a chutně vařit.

Kurz zvládání rizikových komunikačních dovedností

Hlavním cílem je naučit pracovníky rozeznat situace, které mohou být rizikové z hlediska komunikace a adekvátně na ně reagovat tak, aby minimalizovali ohrožení vlastní osoby, kolegů, klientů (občanů).

Kurz ,,Efektivní rozhovor,,

Kurz je zaměřen především prakticky pro potřeby profesionálů z oblasti pomáhajících profesí, ať už začátečníků nebo zkušených praktiků, a přináší nejen výklad jednotlivých témat, ale též práci v malých skupinách, společné diskuse o možnostech, jak pracovat s klienty, modelování rozhovorů s klienty a v neposlední řadě také prostor pro výměnu zkušeností a názorů.

Seminář ,,Principy efektivní komuikace s rodinou,,

Seminář je zaměřen na vedení efektivní komunikace v situacích, kdy je pro výsledek práce nutná domluva nejen s klientem, ale také s jeho nejbližšími.

Rekvalifikační a kvalifikační kurz LEKTOR/KONZULTANT

V České republice jedinečný rekvalifikační a kvalifikační kurz Lektor/konzultant určený lidem s minimálně středoškolským vzděláním ukončeným maturitou, kteří mají zájem využít své znalosti a dovednosti z různých oborů na pozici lektora/konzultanta.

Kurzy základů chůze s holemi Nordic Walking

V měsících září, říjen a listopad proběhne v Centru služeb 6 jednodenních školení základů chůze s holemi Nordic Walking.


© SPCCH Všechna práva vyhrazena.Webdesign by Proxima design.